A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маньківський заклад дошкільної освіти «Росинка»
Маньківської селищної ради Черкаської області

Що робити, якщо дитина, яка вже певний час відвідує секцію, почала проявляти небажання займатися?

Що робити, якщо дитина, яка вже певний час відвідує секцію, почала проявляти небажання займатися?

Треба постаратися з'ясувати причину "сабо­тажу". Це можуть бути, наприклад, завеликі на­вантаження, до яких ваша дитина не готова. Або, можливо, у неї щось не виходить, і як результат — вона починає непокоїтись і заявляє, що взагалі не хоче більше ходити в цю секцію. Коли причина зрозуміла, з нею легше впоратися.

Потроху займайтеся з дитиною спортом удо­ма, тоді й навантаження в секції будуть перено­ситися легше. Так, дорогі батьки, наші діти деко­ли такі само ліниві, як і ми, і їм не хочеться робити зарядку — це ж праця. Набагато легше подивити­ся мультфільми або посидіти за комп'ютером. Тут найкращий засіб — власний приклад.

Є ще один варіант: усім дітям до вподоби вчити батьків, тож нехай малюк буде вашим тренером, адже йому мимоволі доведеться показувати вам вправи, щоб ви навчилися їх виконувати.

Можна спробувати і змінити секцію, а то й кіль­ка, головне — знайти те, що буде цікаво саме ва­шій дитині. Зрештою, ми прагнемо, перш за все, не спортивних досягнень і перемог за будь-яку ціну, а гармонійного розвитку особистості.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора